Jesieni czas

Jesieni czas

28 stycznia 2020 Wyłączono przez Jagienka Niewiejska

Jesienią czas spędzaliśmy bardzo aktywnie. Byliśmy na Pikniku Country w Swarzędzu, zaproszeni przez Dzienny Dom „Senior-Wigor” w Swarzędzu.

Później odwiedziliśmy Warszawę, jadąc na IV Spotkanie Seniorów – uczestników Dziennych Domów i Klubów „Senior+” z całej Polski. Obejrzeliśmy występy i mogliśmy się zintegrować.

Byliśmy na grzybach w lesie za Mosiną. Grzybów może nie było bardzo dużo, ale miło spędziliśmy czas przy kawie i placku. A co najważniejsze, oddychaliśmy świeżym powietrzem i mogliśmy przytulić się do drzewa 😉

Nie zabrakło czasu na gry, gotowanie czy szydełkowanie. Nieważne co, ważne, żeby robić to razem 🙂

Z okazji Dnia Seniora odwiedziły nas dzieci z Przedszkola „Czarodziejski Ogród” z występem. Dalej zdobywaliśmy wiedzę na temat słuchu. Gościliśmy protetyka słuchu, który opowiadał nam o aparatach i badaniu audiometrycznym.

A na koniec listopada, oczywiście zabawa andrzejkowa. A w tym roku to nawet dwie! Na jednej bawiliśmy się w Jarocinie z uczestnikami Dziennego Domu „Senior+” z Jarocina, a druga odbyła się w naszej siedzibie. Jak co roku w „Wigorze” bawiło się ponad 40 osób. Tym razem grał dla nas DJ. Były konkursy i wróżby. Kabaret Humoreska zadbał o dobry nastrój i humor uczestników.